laktatory i akcesoria laktacyjne

Oferuję sprzedaż akcesoriów wspomagających karmienie piersią:

Ultra delikatny i cichy laktator elektryczny
ARDO CALYPSO

Skuteczny, bezpieczny, indywidualnie dopasowany do każdej mamy!

Pojedynczy laktator elektryczny ARDO Calypso jest wyjątkowo skuteczny, a przy tym delikatny. Wyróżnia się on niesamowitą elastycznością ustawień – ma możliwość dostosowania się do indywidualnych potrzeb mamy.

Torebki do dezynfekcji w kuchence mikrofalowej
EASY CLEAN

Szybkie i dokładne czyszczenie akcesoriów do karmienia piersią

Zapewnij dziecku najlepszą ochronę przed bakteriami i innymi czynnikami chorobotwórczymi dzięki torebkom do dezynfekcji w kuchence mikrofalowej Easy Clean. To o wiele szybszy sposób niż sterylizator i wyparzanie wrzątkiem.

Butelki i akcesoria bezpieczne do użytku w kuchence mikrofalowej dzięki tym torebkom mogą być bardzo szybko i skutecznie wyczyszczone parowo.

Dla większego bezpieczeństwa i niezależności. Szybko. Bezpiecznie. Czysto.

Idealnie dopasowane nakładki na brodawki
TULIPS

Ochrona wrażliwych brodawek

Nakładki Tulips chronią bolesne lub podrażnione brodawki, by mama mogła bezboleśnie kontynuować karmienie piersią.

Wyjątkowe cechy:

  • Do krótkiego stosowania w wypadku problemów ze ssaniem lub bolesnych brodawek
  • Kształt tulipana umożliwia kontakt skóra do skóry
  • Miękki, delikatny silikon
  • Dostępne rozmiary: M, L

PureLan 100

Problemy z karmieniem piersią spowodowane wrażliwymi lub suchymi brodawkami?

PureLan chroni brodawki przed wysuszeniem podczas karmienia piersią oraz wyraźnie przyspiesza gojenie zmacerowanych, popękanych brodawek. Składa się w 100% z czystej lanoliny (tłuszczu owczego). W związku z tym, nie ma potrzeby zmywania maści przed karmieniem. PureLan można również stosować na inne suche obszary skóry. Krem PureLan jest bezpieczny – można użyć go również na skórę dziecka.

Calma

Karmienie naturalne to najbardziej optymalny dla matki i dziecka sposób podawania pokarmu. Zdarza się niestety, że mama musi pozostawić swoje maleństwo pod czyjąś opieką. Calma to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji, bezpieczny dla karmienia piersią sposób podania pokarmu. Po powrocie mama bez przeszkód może dalej karmić swoje maleństwo piersią.

  • Pozwala na podtrzymanie u dzieci naturalnego odruchu ssania wyuczonego przy piersi.
  • Umożliwia dziecku spokojne i regularne oddychanie.
  • Wspiera przejście z piersi na smoczek i z powrotem.
  • Jeden rozmiar dozownika wystarcza na cały okres karmienia piersią.
  • Wyjątkowe rozwiązanie karmienia dla Twojego dziecka.

Dzięki systemowi Calma dzieci nie będą musiały zmieniać naturalnych zachowań nabytych przy ssaniu piersi. Czy karmisz piersią, czy korzystasz z systemu Calma — mleko płynie tylko wtedy, gdy dziecko wytwarza podciśnienie.

Calma – wyjątkowy smoczek do mleka kobiecego dla Twojego dziecka

Dla matek szukających rozwiązania karmienia swoich dzieci – Calma jest  idealna. Zestaw Calma został opracowany na podstawie wyników naszych badań naukowych. Calma jest wyjątkowym smoczkiem dla dzieci, które karmione są z piersi, ponieważ umożliwia im ssanie, połykanie i oddychanie w dokładnie taki sposób , z jakiego korzystają pobierając pokarm z piersi. Bez względu na to, czy karmisz piersią, czy stosujesz Calmę, dziecko musi wytworzyć odpowiednie podciśnienie, by spowodować wypływ pokarmu. Gdy dziecko przestaje ssać, wypływ zatrzymuje się – dokładnie tak samo jak podczas ssania piersi.